Pasaulis sparčiai tobulėja – kiekvieną dieną vyksta ne tik ekonominiai, politiniai, bet ir kultūriniai pasikeitimai. Natūralu, kad didėjant paklausai, dar labiau didėja pasiūla, todėl, jei kalbėsime, pavyzdžiui, apie madą – rūbus, aksesuarus ar avalynę – darosi vis sunkiau išsirinkti kokybišką, visus lūkesčius pateisinantį pirkinį.

Rankinė jau nuo seniausių laikų buvo neatsiejamas žmogaus kasdienybės aksesuaras, kuris labiau tapatinamas su moterimis, tačiau svarbu suvokti, kad vyrai jiems svarbius daiktus taip pat nešiojosi medžiaginiuose maišeliuose. Bėgant laikui, turtingieji nebenorėjo su savimi nešiotis didelių medžiaginių maišų, dėl šios priežasties juos pakeitė maži odiniai kapšeliai, dėvimi prie diržo po drabužiais. Renesanso laikotarpiu tokie rankinių prototipai buvo pradėti gaminti ne tik iš odos, bet ir šilko, aksomo, o patys turtingiausi galėjo įsigyti įvairiais brangakmeniais ir karoliukais puoštus kapšelius.

Jei senovėje vyrai prie diržo segdavosi darbo įrankius ir medžiaginius kapšelius monetoms susidėti, tai nūdienos pasaulyje, nenumaldomai spartėjant gyvenimo tempui, norisi patogumo ir komforto, todėl vyrai nebegali arba nebenori sau leisti visų daiktų susidėti į galinę kelnių kišenę. Automobilio raktai, telefonas, piniginė, kortelių dėklas, užrašinė – tai tik dalis daiktų, kurie lydi vyrą kiekviename jo darbo dienos žingsnyje. Ką daryti? Mados industrija yra ne tik apie grožį, bet ir patogumą, todėl parduotuvėse galima rasti įvairiausių formų ir medžiagų vyriškų rankinių, kurios gali tapti puikia vyro kasdienybės bendrakeleive.

Kaip išsirinkti? Pirmiausia, derėtų atsakyti į keletą svarbių klausimų, kurie padės žengti pirmuosius žingsnius geriausios rankinės link. Kokiomis progomis ir kaip dažnai planuojate ją dėvėti. Nepamirškite atkreipti dėmesį ir į savo drabužių spintą – rinkitės tokią rankinę, kuri derės prie daugelio jūsų rūbų ir taps puikiu akcentu, pagyvinančiu kasdienę aprangą. Nepamirškite ir sezoniškumo – šaltuoju metų periodu rinkitės tokias rankines, kurios pagamintos iš lietui ir sniegui atsparių medžiagų. Kadangi vyrams, skirtingai nei moterims, užtenka ir vienos rankinės, būtų protinga rinktis odinę ir patvarią rankinę, už kurią, tikėtina, sumokėsite daugiau, tačiau būsite tikri dėl kokybės ir patogumo.

Šiuolaikinė mada yra demokratiška, tolerantiška ir nuolat kintanti, todėl nesvarbu, kad rankinės labiau siejamos su moters kasdienybe – patogumas yra kiekvieno žmogaus siekiamybė.

Čia slepiasi kokybe ir išskirtinumu pasižyminčios vyriškos rankinėsbit.ly/vyriskos_rankines