Brangūs klientai,

Vyriausybė švelnina karantino sąlygas, todėl jau rytoj, balandžio 21 d., mes atveriame vienos iš Bags & More parduotuvių, esančių Laisvės al. 77, Kaune, duris! #PatikimosBendrakeleivės jūsų lauks kiekvieną dieną nuo 10:00 iki 19:00. Atsižvelgdami į LR Sveikatos apsaugos ministerijos nurodytus higienos ir saugumo reikalavimus, primename, jog apsipirkimas bus galimas tik laikantis šių taisyklių:

– Parduotuvėje vienu metu gali būti tik ribotas skaičius žmonių, laikantis saugaus (bent 2 m) atstumo. 

– Pirkėjai, nedėvintys veido apsaugos priemonių, nebus įleidžiami.

– Jei jaučiate susirgimo požymius (pvz., sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas, kaščiavimas), prašome likti namuose.

– Jei priklausote rizikos grupei (esate vyresni nei 60 m. arba sergate lėtinėmis ligomis), nerekomenduojame jums lankytis mūsų fizinėje parduotuvėje. Kviečiame saugiai apsipirkti e. parduotuvėje www.bagsandmore.lt.

– Užėjus į parduotuvę, prašome dezinfekuoti rankas esančiu skysčiu, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo bei palaikyti saugų atstumą nuo kitų žmonių.

 

Dėkojame už supratingumą ir kviečiame įsigyti naują #PatikimąBendrakeleivę ne tik fizinėje parduotuvėje, bet ir mūsų svetainėje www.bagsansmore.lt, kur karantino metu su kodu „BAGS20“ visoms rankinėms taikoma net 20% nuolaida!