Išgirdus Vasario 14 d., tikriausiai kiekvieno galvoje sušmėžuoja širdelės, meškučiai, saldainiai ir viskas, kas nuspalvinta raudona spalva. Įdomu, kad dar XVI a. ši data buvo paskelbta Šv. Valentino diena, per kurią mylimieji vienas kitam dovanoja kažką ypatingo. Istorijoje pačia fantastiškiausia meilės dovana yra laikomas Tadž Mahalas, kurį Mogolų imperatorius pastatė savo žmonos garbei. Vis dėlto, iki Valentino dienos liko nebedaug, tad šiandien dalinamės keliomis idėjomis, kurias įgyvendinti tikrai neužtruks tiek ilgai, kiek pastatyti rūmus, o jūsų antra pusė liks maloniai nustebinta dar ilgą laiką!

Kiekviena moteris, išeidama iš namų, su savimi pasiima savo dalelę gyvenimo, kuri telpa į rankinę ar kuprinę, tačiau ypatingomis progomis, o galbūt lengvesnei dienai, su malonumu pasirenka alternatyvą – delninukę. O ji ne tik maža, miela ir žavinga, bet ir tikra bendrakeleivė! Todėl moters lentynoje jų galima rasti net kelias – skirtingų formų, spalvų, sudėties ar puoštų įvairiausiomis detalėmis tam, kad derėtų skirtingomis progomis ir išryškintų moters žavesį įvairiausiais aspektais. Tad delninukė puiki dovana, o Bags & More jų pasirinkimas itin platus. PICARD Auguri – juoda, elegantiška ir klasika alsuojanti delninė patiks kiekvienai, kuri žavisi minimalistiškumu ir preciziškumu bei noru nesunkiai savo delninukę pritaikyti prie bet kokios spalvos drabužių. Šios delninės priešingybė – Cromia Punky. Šviesi, jaunatviška, dekoruota auksinėmis detalėmis ir iš tolo traukianti praeivių dėmesį! O jei, vis dėlto, sunku apsispręsti dėl delninukės, puikia dovana gali tapti ir piniginė, kuri atrandama beveik pas kiekvieną žmogų. Nuostabus pasirinkimas PICARD Bingo piniginė, išsiskirianti raudona spalva, patogiu dizainu ir  elegancija. Sakoma, kad raudonos piniginės traukia pinigus, o gal dovanota per Valentino dieną pritrauks ne tik jų, bet ir dar daugiau meilės į gyvenimą?

Šią dieną, žinoma, nepamirštame ir mūsų mylimų vyrų. Bags & More turi platų pasirinkimą – nuo piniginių iki kuprinių – kaip nustebinti ir juos! Elegancija, klasika ir paprastumas – savybės, kuriomis pasižymi patogiosios JOOP vyriškos piniginės, o talpiosios PIQUADRO Blue Square tiks kiekvienam, kuris savo piniginėje nešiojasi ne tik grynuosius, bet ir korteles. Ieškant kažko didesnio, galite pasižvalgyti po kuprinių skyrių, kur rasite pritaikytų tiek laisvalaikiui, tiek kasdienai, tiek keliaujant verslo reikalais. KIPLING kuprinės puikus pasirinkimas trumpai išvykai ar ilgam pasivaikščiojimui savaitgaliais. Patogiosios David Jones kuprinės bus patikimos bendrakeleivės, talpinančios reikalingiausius daiktus ir pasiruošusios jums padėti kasdienėse kelionese į darbą ar kitas veiklas, o odinės THE CHESTERFIELD BRAND kuprinės bus ne tik ilgaamžės, bet ir žavus stiliaus akcentas, keliaujant į verslo susitikimus.
Ir tai tik keletas patarimų, kaip galite nustebinti savo mylimuosius! Daugiau idėjų pasisemti ar gauti patarimų galite užsukę į visas Bags & More parduotuves.