Kaip smagu pradžiuginti širdžiai artimą žmogų ar būti netikėtai nustebintam. Gamtos pabudimas, spalvos ir pavasario nuotaika gali būti puiki proga nustebinti jį!

Turbūt būtų sunku rasti vyrą, kuris su savimi neturėtų piniginės. Vyriškų piniginių modelių pasirinkimas gali būti platus. Jei kartais manote, kad jūsų antrąjai pusei būtų pats laikas atsinaujinti ir įsigyti naują piniginę, tai gali būti puikus metas – pavasaris!

 

UNIVERSALI PINIGINĖ

Galima rinktis universalią piniginę, kuri yra sudaryta iš kelių skyrių. Tai piniginės, į kurias galima susidėti smulkius dokumentus, korteles, grynuosius pinigus, monetas. Jų pagrindiniai pliusai – visi skyriai yra užsegami užtrauktukais ir ji yra talpi.

 

PERLENKIAMOS PINIGINĖS Į DVI AR TRIS DALIS

Perlenkiamos piniginės į dvi ar tris dalis. Šios piniginės gali būti su monetų, grynųjų pinigų ir kortelių skyriais. Jų vienas iš pagrindinių privalumų – užima mažai vietos.

 

UŽSEGAMA PINIGINĖ UŽTRAUKTUKU

Tokias pinigines dar galima vadinti vyriškomis rankinėmis. Tai piniginės, kurios yra kiek didesnės už įprastas, turi vieną skyrių, kuris gali talpinti kiek didesnes korteles nei yra įprastos, grynuosius pinigus, monetas ir kitus reikalingus dokumentus.

 

PERLENKIAMOS PINIGINĖS SU SEGTUKU

Perlenkiamos piniginės, kurios sudarytos iš tijų dalių. Jose galima talpinti monetas, grynuosius pinigus ir korteles. Šios piniginės užsegamos sagtimi. Tokios piniginės nėra didelės, užima mažai vietos, puikiai telpa į palto ar džinsų kišenes.

 

PINIGINĖS SU GRYNŲJŲ PINIGŲ SKYRIUMI, KURIS UŽSEGAMAS UŽTRAUKTUKU

Perlenkiamos piniginės į dvi dalis, kurių grynųjų skyrius yra užsegamas užtrauktuku. Dar jos turi kortelių ir monetų skyrelius. Tokios piniginės yra patikimos, užima mažai vietos.