Kiekviena iš mūsų piniginę naudojame kasdien, tad itin svarbu išsirinkti tokią, kuri tiks prie turimų drabužių, bus patogi bei praktiška. Prieš pirkdamos piniginę apsvarstykite ar joje turėsite daug kortelių, grynųjų pinigų, monetų. Šie kriterijai padės Jum pasirinkti tinkamiausią #PatikimąBendrakeleivę.

Universali odinė piniginė

Odinė piniginė – patvariausia iš visų. Tokia piniginė sudaryta iš kelių skyrių, į ją tilps būtiniausios kortelės bei pinigai. Odinė piniginė Jums tarnaus ilgą laiką, tad rinkitės Jums mėgstamą spalvą bei formą. Daugelis moterų mėgsta pailgesnes, sodrių spalvų pinigines.

Perlenkiama piniginė

Kai kurios moterys nemėgsta su savimi nešiotis grynųjų pinigų ar monetų. Jeigu Jūs esate viena iš Jų, rinkitės kompaktišką perlenkiamą piniginę, kuri turi tik reikiamiausius skyrius kortelėms bei kitoms smulkioms būtinybėms. Tokia piniginė neužims daug vietos Jūsų rankinėje ir lengvai tilps net ir į mažesnes išeigines rankines.

Daug skyrių turinti piniginė

Būna moterų, kurios į piniginę sutalpina pusę savo gyvenimo. Jose būna įvariausių kortelių, nuotraukų, suvenyrų iš kelionių ir daug daugiau. Jeigu ir Jūs mėgstate piniginėje kaupti įvairias smulkmenas, rinkitės tokią #PatikimąBendrakeleivę, kuri turės daug įvairiausių skyrių bei kišenėlių. Tokią piniginę galima naudoti ir kaip mažą rankinę vakaro pobūviams su draugėmis.

Daugiau Bags&More #PatikimųBendrakeleivių rasite čia.