Auskarai

Ar apvalūs ir ryškūs, ar klasikiniai, maži auskarai, auskarai puošia kiekvieną moterį. Ilgesniais auskarais galima puoštis į vakarėlius ar šventes. Apvalius galima derinti prie patinkančio drabužių derinio, o prigludusius gali nešioti bet kur, nes tai gali būti pats universaliausias aksesuaras.

Diržas liemeniui

Jei taip nutiko, kad tavo drabužių deriniai tau pabodo ir nori kažko naujo, dirželis gali būti puikus būdas pagyvinti drabužių derinį. Užsegus diržą ant liemens išryškėja liemuo. Diržą per liemenį galima dėvėti ant ilgų drabužių, megztinio ar net švarko. Svarbu nebijoti improvizuoti.

Laikrodis

Seniau laikrodis atlikdavo savo pagrindinę funkciją – rodydavo valandas. Šiais laikas laikrodis gali būti nešiojamas ir kaip stiliaus detalė. Gražus, klasikinis laikrodis puikiai puoš ranką ir pridės žavesio išvaizdai.

Rankinė ant peties

Nešiojama rankinė ant peties gali būti labai universalus pasirinkimas. Ją nešiojančios moterys visuomet atrodo stilingai ir gali jaustis patogiai. Ši rankinė tinka tiek vakarui, tiek dienai. Ji padės pagyvinti drabužių derinį ir atrodyti įspūdingai!

Akiniai nuo saulės

Pavasariui įsibėgėjus mus vis dažniau lepina saulė. Saulės akiniai yra puikus ir ypač stilingas pasirinkimas apsaugoti akis nuo spindulių.

Aukštakulniai

Aukštakulniai, tai detalė, kuri bet kurį pasirinktą derinį pavers itin elegantišku ir puošniu. Pasirūpinkite aukštakulniais, kurie bus patogūs ir tiks prie pasirinktų drabužių.

Talpi rankinė

Talpi rankinė gali turėti kelias pagrindines funkcijas: yra patogi, stilinga ir talpi. Tos moterys, kurios kiekvieną dieną nori suspėti visur, gali rinktis būtent tokią rankinę. Ji leis jums atrodyti elegantiškai ir pravers kasdieniame gyvenime.