Ar žinojote, kad skėčiai buvo naudojami jau daugiau nei prieš 4000 metų? Iš pradžių juos naudojo ne apsisaugojimui nuo lietaus ir saulės, bet kaip aksesuarą. Bėgant laikui, žmonės išsigrynino skėčio paskirtį ir šiandienos pasaulyje jis dažniausiai perkamas kaip apsauga nuo lietaus.

Ruduo Lietuvoje pasižymi vėsiu oru ir niūriomis dienomis, tad nenuostabu, kad vis dažniau išeidami iš namų pasiimate ne tik kuprinę su svarbiausiais daiktais, bet ir skėtį. Labai svarbu, kad šis, neatsiejamas rudens aksesuaras, būtų patogus, patikimas ir patvarus. Rinkoje yra įvairių rūšių skėčių ir išsirinkti jums labiausiai tinkantį bei patinkantį gali būti sunku. Taigi, dalinamės svarbia informacija apie skėčius.

Skėčiai gali būti tiek didesni, tiek mažesni, bet pasirinkimas bus lengvesnis, jei žinosite, kam skėtis skirtas:

Vaikams – mažesnio skersmens ir ilgio skėčiai. Dažniausiai mažųjų skėčiai būna ryškūs, su populiarių animacinių filmukų herojų atvaizdais. Lietingą dieną vaikų nuotaiką gali praskaidrinti „ESPRIT Kids“ skėčiai.

Vyrams – tvirti, didesni skėčiai. Solidžiam vyro įvaizdžiui išlaikyti geriausia rinktis juodus, klasikinius skėčių modelius, pavyzdžiui „DOPPLER Fiber AC Party“.

Moterims – dailiosios lyties atstovės privalo turėti ne tik praktišką, patogų, bet taip pat ir įspūdingų, originalių raštų skėtį. Papildomo žavesio moters įvaizdžiui suteiks „HAPPY RAIN“ skėčiai.

Unisex – standartinio dydžio skėčiai, kurie tinka visiems! Tokie skėčiai būna vienspalviai arba permatomi. „HAPPY RAIN“ permatomi skėčiai gali tapti nauja, išskirtinė jūsų įvaizdžio detalė ne tik rudenį, bet ir vasarą!

Be to, skėčiai turi J raidės formos arba apvalesnę rankeną. Dažniausiai parduodami ir patogiausi skėčiai yra apvalesnės rankenos ir automatinio mechanizmo veikimo, kurie išsiskleidžia ir susikleidžia vieno mygtuko paspaudimu. Kartais prie skėčio pridedamas užsegamas medžiaginis maišelis, kurį galima praktiškai panaudoti šlapiam skėčiui įsidėti. Puikus tokio skėčio pavyzdys yra „DOPPLER MAGIC Mini Big Carbon“.

Patvarių lietsargių ieškokite bit.ly/skeciai arba fizinėse „Bags&More“ parduotuvėse.