1. Forminė juoda rankinė

Forminė juoda rankinė – tai būtina kiekvienos moters aprangos detalė. Tokia rankinė atrodys profesionaliai ir tiks kiekvienoje gyvenimo situacijoje, ar tai būtų darbo susitikimas, ar vakarienė su draugėmis.

Pavyzdžiui, ši griežtos formos Picard Berlin rankinė puikiai tinka užsiėmusiai moteriai, kuriai svarbu, kad jos rankinė puikiai derėtų prie pasirinktos aprangos, būtų patvari ir praktiška.

 

 

2. Neutralios spalvos rankinė

Neutralios spalvos rankinė yra itin universali. Ji yra puikus pasirinkimas tokiomis akimirkomis, kuomet nenorite perdaug išsiskirti, bet visvien norite atrodyti tvarkingai ir elegantiškai.

Neutralioji David Jones rankinė nepriekaištingai tiks ir formaliose ir kasdienėse gyvenimo situacijose. Rankinė derės prie įvairiausių aprangos stilių ir taps neatskiriama patikima bendrakeleive šį šaltąjį sezoną.

 

 

3. Išeiginė rankinė

Tinkama išeiginė rankinė – tai kiekvieno jūsų vakaro mieste bendrakeleivė. Ji suteiks jums prabangos ir bus puikus akcentas jūsų pasirinktai aprangai. Pavyzdžiui, ši Picard Swell rankinė puikiai tiks prie kiekvienos vakarinės aprangos. Nors rankinė yra maža, į ją tikrai tilps būtiniausi vakaro daiktai.

Pasirinkite tokią išeiginę rankinę, kuri jum derės prie įvairiausių aprangos stilių. Galbūt nusipirkite dvi, vieną derančią prie tamsesnės, o kitą prie šviesesnės aprangos.

 

 

4. Ryški rankinė

Kartais jūsų dienos aprangai pagyvinti reikia tik vienos ryškios detalės. Ir kas geriau tai padarys negu spalvinga bendrakeleivė. Pasirinkite tokią spalvą, kuri derės prie didžiosios dalies jūsų turimų rūbų. Pavyzdžiui, ši raudona Katana rankinė padės jums išsiskirti iš minios ir tuo pat metu leis jum atrodyt subtiliai. Tokia universali raudona spalva gražiai derės prie beveik visų jūsų rūbų derinių.

 

 

5. Kelioninis krepšys

Jeigu jūsų kelionė ne itin ilga, ir nėra poreikio su savimi imti didelį lagaminą, stilingas krepšys – geriausias pasirinkimas. Kelioninis krepšys yra itin praktiškas, dažnai turintis daug skyrių bei kišenėlių organizuotam daiktų susidėjimui. Su juo atrodysite elegantiškai bei tvarkingai, ir kartu savo pašonėje turėsite visus kelionei reikalingus dalykus.

Šį praktišką Katana Western kelioninį krepšį galite rasti Bags & More internetinėje parduotuvėje.

 

Lagaminas, Luggage

 

6. Kokybiškas lagaminas

Tvirtas ir kokybiškas lagaminas – tai neatsiejama bet kurios kelionės dalis. Šis patikimas bendrakeleivis turi būti itin praktiškas bei tvirtas, gebantis atlaikyti įvairiausius kelionės netikėtumus.

Žaismingas Delsey Belmont lagaminas praskraidrins net niūriausią dieną, bus puikus bet kokios kelioninės aprangos akcentas ir naujame mieste leis jum pasijausti išskirtiniai.

 

 

7. Paplūdimio krepšys

Nors vasara atrodo labai toli, tvirtu paplūdimio krepšiu galite  pasirūpinti ir dabar. Žaismingas krepšys suteiks prieskonį jūsų paplūdimio aprangai, atrodys žaviai ir be abėjo bus itin praktiškas. Įsigykite tvirtą krepšį, kuris jum tarnaus ne vieną vasaros kelionę, nebijos išsismėlinti ar būti aptaškytas jūros vandeniu.

Bags & More prekių asortimente galite rasti ne vieną žavų krepšį. Tarp jų yra ir šis Fabrizio Summer paplūdimio krepšys – patogus ir praktiškas vasaros bendrakeleivis.

Tokias ir kitas patikimas bendrakeleives galite rasti Bags & More internetinėje parduotuvėje.