GIANNI CHIARINI

Stiliaus ikonos asmenybės įvaizdis ir tiesiog geriausias moters draugas. Gianni CHIARINI žino visus šiuos dalykus, juolab kad oda – yra šio Florencijos verslininko šeimos verslas.

“Paprastumas, pagamintas Italijoje” – tai pagrindinė Gianni CHIARINI idėja. Gianni prekės ženklas prasidėjo nuo tėvo odų rauginimo patirties. Patirtis, kurią verslininkas atsinešė su savimi ir dėka kurios jis pajuto pagrindines savo kompanijos vertes.

“Pagaminta Italijoje” vaidina didžiausią vaidmenį. Kiekvienas GIANNI CHIARINI krepšys yra visiškai itališkas, nuo pat to momento, kai kas nors apie jį pagalvojo, sukūrė, iki pat realizacijos. Visos medžiagos taip pat yra itališkos. Jei “Pagaminta Italijoje” reiškia realizavimo kokybę, dėmesį detalėms, modelio kūrybiškumą ir ilgaamžiškumą, tuomet GIANNI CHIARINI ir yra ” Pagaminta Italijoje “.

Gianni Chiarini

“Išraiškos laisvė” – reiškia laisvę pasirinkti savo taisykles, o ne sekti primetamos mados sistemos. Tai yra GIANNI CHIARINI prekės ženklo esmė, kuris tapo firmos “Paprastumo, pagaminto Italijoje ” skiriamuoju ženklu. Paprastumas atsispindi krepšių praktiškume, universalume, unikaliame dizaine, derančiame kartu su kruopščiomis ir nuolat besikeičiančiomis tikromis formomis.

GIANNI CHIARINI erudicija gali būti apibrėžiama kaip “nesenstantis aksesuaras”, tinkantis moteriai ir bet kokio amžiaus vyrui. GIANNI CHIARINI – tai krepšys, kurį jūs pastebėsite, bet jis neturi arogancijos. Iš tiesų, tegul jo turėtojas bus realus kovotojas.

Iš būstinės Florencijoje valdoma bendrovė stiprėja ir įsitvirtina nuolat įsipareigodama būti tarptautinėse rinkose. Nuo Europos iki Azijos GIANNI CHIARINI prekės ženklas yra praktiškumo, privalomų linijų ir „Pagaminta Italijoje“ kokybės sinonimas.

Gianni Chiarini

UAB ANIS GIANNI CHIARINI Lietuvai pristatė 2013 metais. Šis prekinis ženklas išsiskiria paprastumu ir elegancija. Sudėtingame mados pasaulyje labai sunku surasti tinkamą prekės ženklą, kuris konkuruotu puikia kokybe ir tinkama kaina. Gianni Chiarini yra vienas nedaugelio pasaulinių prekinių ženklų, kuris gali pasiūlyti būtent tai. Mada, kokybė, paprastumas ir teisinga kaina, o visa tai pagaminta Italijoje. Džiaugiamės galėdami pristatyti šį prekinį ženklą Lietuvos gyventojams.

Visas naujausias kolekcijas ir dar daugiau informacijos apie Gianni Chiarini rasite čia: http://www.giannichiarini.com

Gianni Chiarini

You can also sellect color codes via admin theme options

That is some options to demo for you.