Dienos, kada skėtis saugojo tik nuo lietaus, jau baigėsi. Dabar šis gudrus išradimas naudojamas ir vasarą, apsisaugoti nuo spiginančių saulės spindulių, ir žiemą, kad plaukai bei drabužiai nebūtų padengti storu snaigių sluoksniu. 

Kadaise skėčiai buvo itin skirtingi. Kai kurie turėdavo miniatiūrines muzikos dėžutes, įtaisytas ant rankenų, kiti būdavo papuošiami mažais veidrodėliais, kad žmonės matytų, kas dedasi už jų. Visgi, šios idėjos netapo labai populiarios. Vis labiau tapo vertinami kuo paprastesni skėčiai.

Lietuviškas pavasaris reikalauja dažnai kartu su savimi nešiotis skėtį. Vieną akimirką danguje šviečia saulė, o kitą jau pradeda lašnoti. Patogu, kai skėtis yra kompaktiškas ir jį gali įsidėti į rankinę ar kuprinę, tačiau iš mados neišeina ir dideli skėčiai.

Ne paslaptis, kad vyrai mėgsta visiškai juodus arba perregimus, plačius skėčius, tačiau dažniausiai jiems pristinga noro juos nešiotis rankose. Daug patogiau jį tiesiog įsidėti į kuprinę. Prie tokio sprendimo vis dažniau pripranta ir moterys. Spalvingus, ryškius, raštuotus skėčius pamažu keičia tamsūs, perregimi ar vienspalviai skėčiai.

Vis dėlto, skėtis, net ir didesnis, nešiojamas rankoje, gali tapti puikiu aksesuaru. Jo nebūtina slėpti rankinėje, ar kuprinėje. Prie aprangos priderintas skėtis virsta puošmena, arba stiliaus dalimi. Garsūs užsienio aktoriai ne kartą buvo pastebėti rankoje besinešantys taškuotus, raudonus ar kitokius ryškius skėčius. Vilkint tamsius drabužius, spalvingas skėtis lengvai tampa skiriamuoju ženklu.

Skėčius taip pat galima derinti ir prie rankinių, batų ar palto spalvos. Derančių spalvų skėtis bei rankinė atrodys ne tik stilingai, bet ir elegantiškai.

Elegantiškus Bags&More skėčius rasite čia.