Ar šiuo šaltu metų laiku prašviesinate savo kasdienę aprangą ryškiomis spalvomis? Jei ne, tai galbūt vertėtų išbandyti! Šlakelis ryškesnės spalvos gali suteikti gyvybingumo jūsų aprangai, ir kaipmat pakelti jūsų ir aplinkinių nuotaiką. Dalinamės keletu patarimų kaip šią šaltą žiemą atrasti linksmumą bei gyvybingumą savo kasdienėje aprangoje.

 

Didžioji mūsų dalis atšalus orams griebiasi to vienintelio nuostabiai atrodančio juodo palto. Tačiau galbūt viena vienintelė detalė, kuri kaipmat pagyvintų jūsų aprangą yra ne juodas o ryškios, sodrios spalvos paltas! Toks paltas nuostabiai atrodys prie tamsesnių bei blankesnių spalvų ir be abejo tiks prie jūsų juodo darbinio kostiumėlio.

 

O galbūt turite ryškią suknelę, kurią be galo mylite, bet manote, kad ją verčiau nešiosite tik atšilus orams? O kodėl neapsirengus jos šią žiemą, kartu su šiltu megztuku bei grakščiomis juodomis pėdkelnėmis. Ji puikiai pagyvins jūsų aprangą ir primins vasarą!

 

Jeigu vasarinė suknelė žiemą jum šiek tiek per drąsu, galbūt pasipuoškite nuostabiu ir šiltu akcentu – ryškiu žieminiu šaliku. Sodrios spalvos šalikas tiks prie bet kokio pasirinkto stiliaus. Jį galėsite užsimesti ir prie vakarinės suknelės, ir prie kasdienių džinsų bei palto.

Jeigu visgi aprangos šviesinti nenorite, galbūt orui ir nuotaikai praskaidrinti įsigykite ryškią, nuotaiką iškart praskaidrinančią rankinę! Tokia rankinė tiks prie kiekvieno rūbų derinio. Su ja atrodysite tikrai elegantiškai, pilna energijos ir gyvybingumo.