Šiandien kalbame apie kuprines, kurios vis labiau užkariauja moterų širdis bei tampa patikimomis bendrakeleivėmis kasdienėse kelionėse. Jos talpina reikiamus daiktus ir padeda patogiai nešioti ir išlaikyti tiesią laikyseną. Vis dėlto, kaip ir rankinių, kuprinių pasiūla itin plati, tad dalinamės naudinga informacija, kaip išsirinkti sau tinkamiausią.Svarbiausia dalis – nuspręsti, kokia bus kuprinės paskirtis: skirta sportui, laisvalaikiui, kasdienai, o galbūt lydės jus į svarbius susitikimus ar susirinkimus. Nuo paskirties priklauso ir pačios kuprinės specifikacija ir pagrindinės savybės, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį prieš perkant kuprinę.

Kelioninės ir turistinės kuprinės. Jos dažniausiai būna didesnės, kad tilptų turistavimo priemonės, drabužiai, higienos priemonės bei kiti reikalingi daiktai. Jos turi pasižymėti patvarumu, būti apsaugotos nuo vandens, dulkių ir kitų išorinių veiksnių bei turėti patogias petnešas, kurios būtų paminkštintos ir didelis svoris papildomai neapkrautų pečių. TRAVELITE Basics Ryanair – tai kuprinė, pasižyminti visomis šiomis savybėmis. Ji ne tik idealiai pritaikyta lėktuvų rankiniam bagažui, bet ir tiks nešiojimui daugybę valandų, kadangi jos svoris siekia vos pusę kilogramo!

Jeigu reikia kuprinės sportui, reikėtų atkreipti dėmesį į dydį, spalvą bei tūrį – į ją turėtų tilpti apranga, avalynė ir kitas sportui reikalingas inventorius. Tam puikiai tiks SATCH SIN kuprinės – ergonomiškos, patogios, turinčios didįjį pagrindinį ir vidutinio dydžio skyrius bei mažesnį skyrių kuprinės priekyje smulkmenoms susidėti. Visi skyriai užsegami užtrauktuku, o kuprinės šonuose
yra kišenės, kurios puikiai tiks įsidėti vandens gertuvę.

O ar žinai, kuo turėtų pasižymėti tavo kasdienių nuotykių bendrakeleivė? Žinoma, daug savybių priklauso nuo pačio šeimininko norų ir  poreikių, tačiau net neabejojame, kad kiekviena turėtų būti madinga, patogi, mėgstamos spalvos ir pagal poreikį talpinanti reikalingus daiktus: kompiuterį, kosmetinę, knygą ar piniginę, o galbūt viską kartu.

Taigi, mielosios moterys, Bags & More jūsų laukia madingos, minimalistiškos ir kartu itin elegantiškos kuprinės, kurios atkreips jūsų dėmesį ne tik savo kokybe, bet ir išskirtinėmis spalvomis bei įvairiausiais aksesuarais. Ryškų įvaizdį suteiks GIANNI CHIARINI – natūralios odos, žavi ir nedidelė kuprinė arba talpi, tinkanti kiekvienai dienai ir deranti prie įvairaus stiliaus romia kuprinė.

Vyrams siūlome verslo kuprines, kurios dažniausiai gaminamos iš kokybiškos nailono medžiagos, turi pagrindinį didelį skyrių ir keletą kitų kišenėlių. Vyrai dažniausiai renkasi praktiškas spalvas, tokias kaip juoda, pilka, tamsiai mėlyna ar ruda. Tokiam pasirinkimui siūlome Delsey kuprines su plačiomis petnešomis, patogia atrama nugarai arba patogiąją ir stiligąją PICARD kuprinę kasdieniam naudojimui.

Šias ir kitas #PatikimasBendrakeleives galite įsigyti visose Bags & More parduotuvėse!