Darbo diena neįsivaizduojama be vienos iš pagrindinių darbo priemonių – nešiojamojo kompiuterio. Svarbu, kad keliaujant į darbą arba mokslus, turėtumėte galimybę saugiai nešioti ir laikyti šį prietaisą. Tam yra puiki išeitis – kompiuterio dėklas. Dažniausiai keliami reikalavimai dėklams yra talpumas, patogumas ir išvaizda. Išsirinkti geriausiai jums tinkantį dėklą gali būti tikras iššūkis, tad dalinamės naudinga informacija apie juos.

Galima išskirti 3 kompiuterio dėklų rūšis:

Portfeliai – šie dažniausiai skirti vyrams. Portfeliai gaminami iš odos, atrodo prabangiai ir profesionaliai. „Picard“ portfelis į kasdienį vyro stilių įneš ne tik patogumo, bet ir kokybės pojūtį.


Dėklai su rankenomis
– dažniausiai būna medžiaginiai, skirti nešioti tiek vyrams, tiek moterims. Didžiausi privalumai – patogumas ir praktiškumas, kadangi turi daug vietos ir įvairaus dydžio užsegamų skyrių, į kuriuos galite sudėti dažnai naudojamus smulkius daiktus.

Užtrauktuku užsegami dėklai – maždaug A4 lapo formato dydžio, vieno skyriaus dėklai, skirti tiek kompiuteriui, tiek dokumentams nešioti. Kadangi „SATCH“ kompiuterio dėklai pasižymi ryškiomis spalvomis, jie labiau tinka moterims. Svarbu paminėti, kad šie dėklai puikiai tilps į didesnę rankinę ar kuprinę.

Populiariausias pasirinkimas yra dėklai su rankenomis, kuriuos geriausia rinktis talpius, su daug skyrelių ir patogia, prisegama ilga rankena. Skyrelių kiekis lemia praktišką dėklo panaudojimą. Darbo kalendoriai, kompiuterio pelytė ar įkroviklis – ne bėda, nes viskas tilps bendrame skyriuje su kompiuteriu! O kitus, mažesnius skyrelius, galima panaudoti piniginei ar raktams susidėti. Tokio tipo kompiuterio dėklai gali puikiai atstoti kuprines ar rankines ir tapti nauju aksesuaru!

Tačiau, jeigu norisi klasikinio stiliaus dėklo, siūlome rinktis portfelius. Tiems, kurie mėgsta išsiskirti, vertėtų rinktis „DELSEY“ dėklus su ryškiomis detalėmis. O tie, kurie dažniausiai daiktus susideda į kuprines, patariame pirkti užtrauktuku užsegamus dėklus.

Atraskite sau tinkamiausią būdą saugiai ir patogiai nešioti kompiuterį!

Visus kokybiškus kompiuterio dėklus rasite adresu bit.ly/kompiuteriu_deklai arba fizinėse „Bags and More“ parduotuvėse.