Rankinė yra neatsiejama moters įvaizdžio dalis. Dėl šios priežasties, dažnai spintoje slepiasi ne viena, o net kelios rankinės, kurios nešiojamos skirtingiems tikslams: kelionėms pasirenkamos tos, kurios pasižymi patogumu ir talpumu, šventinėmis progomis dažniau nešiojami mažesni, įdomesnių formų rankinukai, o keliaujant į paplūdimį – krepšiai.

Nors vasaros sezonas jau įpusėjo, niekada ne per vėlu įsigyti naują rankinę, kuri suteiks pasitikėjimo savimi ir įkvėpimo naujiems rūbų deriniams. Dalinamės šių metų šiltojo sezono moteriškų rankinių tendencijomis, o jūs išsirinkite savo mėgstamiausią bendrakeleivę ir leiskitės į vasaros nuotykius kartu!

10 – tojo dešimtmečio dvelksmas šią vasarą sugrįžta su nedidelėmis, trumpa rankena išsiskiriančiomis rankinėmis, kurios geriau žinomos „Bagetės“ pavadinimu. Tokio tipo rankines pasauliui pirmą kartą pristatė „Fendi“ mados namai ir sužibėjusios praeityje, nenori likti nepastebėtos ir 2019 – ųjų vasarą.
Galite rankinės ieškoti močiutės spintoje, bet patogiau užsukti čia: https://www.bagsandmore.lt/produktas/picard-auguri-4022/

Ant juosmens dėvimos rankinės madingos jau nebe pirmą sezoną, tik šį jos tampa labiau elegantiškos ir mažesnės. Šias rankines galima derinti ne tik su laisvalaikio rūbais, bet ir puošniomis suknelėmis ar kostiumėliais. Jeigu rinksitės ryškių spalvų rankines per juosmenį, tai gali tapti pagrindiniu garderobo akcentu. Šių rankinių vizitinė kortelė – komfortas ir elegancija viename.
Labiausiai patikusią rasite čia: https://www.bagsandmore.lt/prekes-kategorija/rankines/

Dailios, nedidelės ir detalėmis neapkrautos apskritimo formos rankinės – vienas geidžiamiausių šio sezono aksesuarų, kuris suteiks moteriškos elegancijos ir pasitikėjimo savimi. Nusistovėję rankinių formų kanonai šią vasarą griauna visas sienas, todėl apskritimas puikiai derės tiek prie klasikinio, tiek prie laisvalaikio stiliaus.
Nebijokite pokyčių ir pradėkite nuo rankinės: https://www.bagsandmore.lt/produktas/picard-swell-2557/

Ši vasara ypatinga tuo, kad madingos ir geidžiamos išlieka rankinės, puoštos gyvūnų raštais. Galite rinktis tiek aligatoriaus, tiek zebro ar gyvatės oda išdailintas rankines. Jei mėgstate eksperimentuoti, jas derinkite su ryškiaspalviais drabužiais, tačiau, jei norite išlikti elegantiškos, vertėtų rinktis tamsesnių atspalvių drabužius ir  pasirinkta gyvūno rašto rankinė taps pagrindinė įvaizdžio dalis.
Jei dar neturite, bet labai norite, čia greičiausias kelias išpildyti savo svajones: https://www.bagsandmore.lt/produktas/gianni-chiarini-calypso-6214/