Kalėdos – magiška ir, turbūt, viena laukiamiausių švenčių metuose, pripildyta šilumos ir meilės! Tačiau šis šventinis laikotarpis susijęs ir su dovanų ieškojimu bei pirkimu, o tai daugeliui kelia stresą. Kad šis periodas jums būtų ramesnis, mes pateikiame dovanų idėjų sąrašą  moterims, vyrams ir netgi vaikams!

Moterims rankinių niekada nebus per daug, todėl tokia dovana yra saugus, tačiau puikus pasirinkimas. Palepinkite ją nauja, jos stilių atitinkančia rankine. Jeigu žinote, jog jai reikėtų paprastos kasdienės rankinės, rinkitės tamsesnių atspalvių rankinę, kuri derės prie daugelio drabužių, puikus pavyzdys – PICARD Jingle 9343 rankinė. Jei moteris nori ryškių stiliaus detalių, dovanai rinkitės žalią PICARD Bells 9340 rankinę per petį, kuri skleis šventinę nuotaiką kiekvieną dieną! Kitas tinkamos dovanos pasirinkimas – piniginė. Svarbiausi ir dažniausiai keliami reikalavimai piniginei – kokybė ir daug skyrelių monetoms bei kortelėms susidėti. Moterį tikrai pradžiugins PICARD Jingle1 9325 piniginė – patvari ir elegantiška kiekvienos dienos bendrakeleivė.

Vyrams, kaip ir moterims, puiki dovana yra piniginė. PICARD Snowman1 9326 tvirta ir estetiška, minimalizmu pasižyminti piniginė. Kelionių mėgėjus siūlome nustebinti nauju, praktišku, talpiu, optimalaus dydžio ir patvariu lagaminu, pavyzdžiui TITAN Xenon Deluxe Business Wheeler 81660. O verslo žmogus praktiškai panaudos naują, patvarų kompiuterio ir dokumentų dėklą. Rinkitės tokį dėklą, į kurį tilptų jo nešiojamas kompiuteris bei kiti, su darbu susiję, reikmenys. Juodo, elegantiško kompiuterio dėklo variantas – PICARD Snowman 9341.

Mažuosius siūlome pradžiuginti nauja, žaisminga kuprine ir skėčiu. Mergaitėms tiks AFFENZAHN Large Friends kuprinė, kuri išsiskiria gyvomis detalėmis, smagiu dizainu ir kokybe. Berniukus nustebinkite FABRIZIO Cars 20494 kuprine su mylimu animacinio filmuko „Ratai“ pagrindiniu herojumi – Žaibu Makvynu. O įvairių dizainų skėčiai DOPPLER Mini Kids apsaugos vaikus nuo lietaus ir sniego!

Visas paminėtas dovanas moterims ir vyrams galite įsigyti čia – bit.ly/Kaledines_Dovanos, vaikų dovanas čia – bit.ly/Kaledines_Vaikams ir fizinėse Bags & More parduotuvėse.