Dauguma dailiosios lyties atstovių klausia savęs – kaip nepriekaištingai atrodyti Valentino dienos proga? Juk visos norime atrodyti įspūdingai. Moterų dažnai nedžiugina seni drabužiai esantys jų spintose. Tačiau, nebūtina bėgti į parduotuves ir ieškoti naujo derinio! Galbūt šiai iškilmingai progai žavų derinį rasite ir savo drabužinėje.

Dažnai kyla daug klausimų kokią spalvą reikėtų rinktis Valentino dienai. Šią šventę paprastai simbolizuoja raudona spalva, kuri siejama su energija bei meile. Bet nėra būtina puoštis tik raudonai. Rinkitės tokią spalvą, kuri jums kelia meilės ir jaukumo jausmą ir kurią apsivilkusi jaučiatės pasitikinti bei užtikrinta savimi. Apsivilkus šią spalvą, nesvarbu ar tai būtų raudona, mėlyna, violetinė ar dar kita spalva, savo mylimajam atrodysite nepriekaištingai.

Jeigu Valentino dienos proga norite pasipuošti – rinkitės šventiškesnę aprangą – suknelę ar iškilmingesnį sijoną. Prie suknelės ar sijono drąsiai galite derinti puošnius batelius. Ir visai nesvarbu, jei pasirinkta apranga nėra nauja, svarbu jog jūs joje jausitės žaviai ir patogiai. Savo pasirinktai aprangai suteikite gyvybėspriderindama stilingus aksesuarus ar rankinę. Jei eisite į vietą, kur derėtų atrodyti iškilmingiau, galite rinktis puošnią rankinę arba delninukę.

 

Jeigu vis dėlto mėgstate paprastesnį įvaizdį ir norite rinktis kasdieniškesnę Valentino dienos aprangą, galite rinktis paprastesnius džinsus, ir prie jų derinti patinkančios spalvos marškinėlius. Kad proga atrodytų šiek tiek išskirtinesnė ir šventiškesnė, pasipuoškite mėgstamais aksesuarais. Pasirinkite prie aprangos derančius batelius ir dailią rankinę.