Atėję nauji metai reiškia naują pradžią ir naujus pirkinius! Tiek moteriai, tiek vyrui reikia nepriekaištingos kokybės, talpios, praktiškos, bet, kartu ir stilingos piniginės. Iš tiesų, gali pasirodyti, kad piniginės paieška yra greitas ir nesudėtingas darbas, tačiau jis reikalauja nemažai pastangų. Kad paieškos būtų lengvesnės, pristatome jums svarbiausius kriterijus, kurie padės išsirinkti tinkamiausią piniginę.

Moteriškų piniginių pasiūla labai didelė. Dažniausiai parduodamos pailgos arba kvadratinės formos, iš tekstilės arba odos pagamintos piniginės. Vienas iš svarbiausių kriterijų yra dydis. Jeigu turite įprotį dažniau atsiskaityti bankine kortele, piniginėje retai kada turite monetų, tuomet vertėtų rinktis mažą, praktišką, odinę ir perlenkiamą PICARD Jingle1 piniginę su daug skyrelių kortelėms susidėti. Moterys, kurios piniginėje nešiojasi įvairius lapelius, turi daug skirtingų kortelių ir grynųjų pinigų – PICARD Offenbach elegantiška ir talpi piniginė – puikus pasirinkimas. Joje daug skyrių, skirtų monetoms, banknotams ir kortelėms. Moteriškos piniginės gali būti vienspalvės, margintos įvairiais raštais, taip pat ir su įvairiais piešiniais. Jeigu mėgstate klasiką – juodos, pilkos spalvos pridės papildomos elegancijos jūsų įvaizdžiui, o jeigu norite išsiskirti, rinkitės ryškesnių spalvų, pavyzdžiui, vyšninės spalvos THE CHESTERFIELD C08.031704 piniginę.

Vyrams taip pat vienas iš svarbiausių kriterijų, renkantis piniginę, yra dydis, kadangi vyrai yra įpratę nešiotis pinigines kišenėse. Piniginė turi būti optimalaus dydžio kad tilptų kelnių kišenėje. Renkantis piniginę, geriausia peržiūrėti dabartinės piniginės turinį ir įsivertinti, ar pakaks kompaktiškos, vieno skyriaus piniginės, ar funkcionalios, kelių skyrelių, universalios piniginės. Minimali, telpanti į kišenę, elegantiška ir per pusę susilenkianti piniginė PICARD Snowman1 9326 puikiai tiks tiems, kas ieško kompaktiško aksesuaro. O tiems, kam reikia talpios piniginės, geriausiai tiks PIQUADRO Blue Square. Vyriškos piniginės gali būti su užsegimu arba be jo. Užsegamos piniginės turi daugiau skyrių, todėl jos privalo laikytis tvirtai bei užtikrinti visapusišką saugumą. Piniginės be užsegimo paprastai būna lengvai ir greitai atverčiamos bei suformuotos taip, kad viduje esantys skyreliai būtų papildomai užtvirtinti. Dažniausiai yra pasirenkamos be užsegimo, odinės, juodų, rudų, mėlynų atspalvių, vyriškos piniginės.

#PatikimasBendrakeleives moteriškas ir vyriškas pinigines galite rasti bit.ly/Piniginės ir fizinėse Bags & More parduotuvėse.