GRĄŽINIMO TVARKA

Šios grąžinimo taisyklės galioja perkant tik internetu, kitu atveju dėl grąžinimo reikia kreiptis į tą parduotuvę, kurioje pirkote. Informaciją apie grąžinimą parduotuvėse pateikiama rubrikoje Naudinga informacija – Prekių grąžinimai (spauskite čia).

Prekių grąžinimas Lietuvos teritorijoje yra nemokamas! Prekių grąžinimai iš kitų šalių vykdomi kliento sąskaita. Vis dėlto, norėdami grąžinti Jums pinigus už nepatikusią prekę, mes paprašysime laikytis tam tikrų sąlygų. Jų laikymąsis yra sklandaus bendradarbiavimo ir abipusės pagarbos garantas.

Grąžinimo būdai:

Norėdami grąžinti prekę internetinėje svetainėje užpildykite prekių grąžinimo formą ir su jumis susisieks klientų aptarnavimo vadybininkas.

Pinigai grąžinami tik už prekę, papildomų paslaugų įkainiai nebus kompensuojami.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų (netaikoma jei grąžinama nekokybiška prekė):

– grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

– prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).

Garantija nesuteikiama:

Jei prekė nešiojama ne pagal paskirtį arba sugadinta mechaniškai.

Grąžinimo terminai:

Jeigu prekė yra nenešiota, ją galite grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.

Jeigu prekė brokuota – jai taikoma LR įstatymais nustatyta 2 metų garantija.

Pinigų grąžinimo procedūra:

Jei Jūsų grąžinamos prekės pristatomos kurjerio pagalba, mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 3 d. d. nuo grąžinamos prekės gavimo.

Išvardinti dalykai yra padiktuoti Lietuvos Respublikos įstatymų ir elementarios logikos. Mes nekuriame papildomų kliūčių ir stengiamės lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą. Mūsų tikslas paprastas – kad tiek Jūs, tiek mes liktume patenkinti.

Jeigu jums netiko prekės dydis, spalva ar kiti parametrai ir norite prekę pasikeisti, susisiekite su mumis (spauskite čia). Jeigu tokios galimybės neturite – grąžinkite nepatikusią prekę (taisyklėse nurodyta tvarka) ir iš naujo užsisakykite pageidaujamą.

Nusipirkę netinkamos kokybės prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai Taisyklėse nustatyta tvarka.

Daugiau apie grąžinimų tvarka Taisykių 6 p. (spauskite čia) ir rubrikoje „Prekių gražinimas“ (spauskite čia).

Prekių grąžinimo forma: spauskite čia.

You can also sellect color codes via admin theme options

That is some options to demo for you.