Kai lauke termometro stulpelis krenta žemiau nulio, o saulė tampa itin retas svečias danguje, visiems tampa aišku – žiema jau tikrai ne už kalnų. Tai metų laikas, reikalaujantis tinkamo pasiruošimo – šiltų drabužių, patogių batų ir žiemai skirtų aksesuarų, kurie tampa neatsiejama įvaizdžio dalimi. Šis įrašas dedikuotas pirštinėms ir rankinėms, kurios padės išsiskirti iš minios ir suteiks patogumo jausmą kiekvieną dieną!

Pirštinės yra puiki apsauga Jūsų rankoms nuo nemalonaus šalčio bei vėjo. Dažniausiai jos būna medžiaginės arba odinės su vilnos pamušalu. Elegantiškam, prabangiam įvaizdžiui tiek moterys, tiek vyrai renkasi odines pirštines. Šių pirštinių pagrindinis privalumas yra tas, kad nereikia jaudintis, jog pirštinės bus per daug aptemptos. Jas nešiojant, oda prasitampys ir pirštinės įgaus jūsų rankos formą. Blogiau, jei per trumpi pirštai – pirštinės greitai pradės plyšti arba trūkinėti per siūles. Moteriškos pirštinės dažniausiai būna mažo (S), vidutinio (M) ir didelio (L) dydžio. Vyrauja šalti atspalviai: juoda, pilka, tamsiai mėlyna ir ruda. Puikus tokių pirštinių pasirinkimas yra „ASHWOOD 733 Wool lining“. Vyrai dažniausiai nešioja vidutinio (M), didelio (L), labai didelio (XL) dydžio juodos, rudos spalvos pirštines, pavyzdžiui, „ASHWOOD 710“.

Žiemą moterys renkasi odines, stačiakampio formos, solidžiai ir prabangiai atrodančias rankines. Taip pat, dažnai atsižvelgiama ir į spalvas. Universalus variantas „PICARD Berlin 5497“ – juodos spalvos rankinukas, derantis tiek prie klasikinės, tiek prie laisvalaikio aprangos. Kitas puikus pasirinkimas – žemės spalvų rankinukai – rudi, pilki, bordo, samanų, gelsvos spalvos. Tokie rankinukai derinami tiek prie šviesių, tiek prie tamsesnių žiemos drabužių. „PICARD Match 4718“ bordo spalvos rankinukas puikiai tiks darbo aplinkai, laisvalaikio pasivaikščiojimams mieste ir derės prie pasimatymui pasirinktos aprangos! Beje, nepamirškite, kad renkantis spalvą, ją galima derinti prie kitų aksesuarų (batų, diržo, šaliko) ir taip sukurti spalvų harmoniją.

Neatsiejamų žiemos aksesuarų – solidžių rankinių ir šiltų pirštinių – galite rasti internetinėje ir visose fizinėse „Bags and More“ parduotuvėse.

Pirštines rasite čia – bit.ly/Pirstines, o rankinesbit.ly/BagsAndMore_Rankines.