Kiekviena moteris turi nors vieną papuošalą, kuris lydi ją įvairiomis progomis. Tinkami aksesuarai gali tapti svarbiausia stiliaus detale, išryškinti natūralų moters žavesį bei pabrėžti gražiausius jos bruožus. Net ir kasdieniam įvaizdžiu jie suteikia nepakartojamo žavesio bei išskirtinumo, todėl vis daugiau jų atranda vietą moters lentynoje. Didėjant aksesuarų kiekiui, kartu didėja ir poreikis tvarkai, todėl artėjant Tarptautinei moters dienai, siūlome puikią išeitį – papuošalų dėžutę, kurioje vietą atras ne tik mylimiausi aksesuarai – ši dėžutė taip pat taps puikia interjero detale.

Jei turite daug skirtingų papuošalų: žiedų, apyrankių, laikrodžių, vėrinių ar auskarų, išskirtinė trijų pagrindinių dalių DAVIDT’S papuošalų dėžutė bus puikus atradimas. Ji turi atskirą dėkliuką, kuris apsaugos širdžiai brangiausius papuošalus arba pravers kelionių metu patogiai ir saugiai transportuoti aksesuarus. Trys skirtingos spalvos suteiks progą išsirinkti labiausiai derančią prie kambario, kuriame bus padėta dėžutė, interjero.

Ieškantiems šiek tiek mažesnių dėžučių, siūlome nuostabiąsias DAVIDT’S Lisse et Graine su spynele, kurios ne tik talpins brangiausius papuošalus – viduje esantis veidrodėlis bus puikus pagalbininkas, dedant paskutinius įvaizdžio akcentus.

Mylinčius minimalizmą ir paprastumą, sužavės DAVIDT’S Arlequin bižuterinės dėžutės, kurios išsiskiria spalvomis ir žaismingomis detalėmis. Vieno skyriaus dėžutė, talpinanti įvairiausio dydžio papuošalus, gali tapti ne tik gera, bet ir praktiška dovana.

Nustebinkite šiomis aksesuarų dėžutėmis savo brangias moteris, mamas, drauges ar seses kovo 8-osios proga! Na, o jeigu sunku apsispręsti, kuri tinkamiausia, kviečiame užsukti į visas Bags & More parduotuves ir jas apžiūrėti arba atrasti kitų dovanų idėjų!