Artėjant Naujųjų metų šventei, kiekviena moteris ieško, ką apsirengti ir kokius aksesuarus priderinti, kad šventėje suspindėtų gražiausiomis spalvomis. Elegantiški aukštakulniai, ryški suknelė, masyvūs auskarai ir delninė. Jei liko vienintelė užduotis – išsirinkti delninę – dalinamės patarimais, kurie padės greičiau priimti sprendimą!

Delninė yra mažas rankinės prototipas ir svarbu paminėti, kad jos gaminamos įvairių formų (stačiakampio, kvadrato, apvalios), būna medžiaginės, iš odos arba kombinuotos sudėties, lakuotos, puoštos įvairiomis detalėmis. Jų nešiojimas apsaugo nuo daugybės nereikalingų daiktų ir sunkios rankinės, nes įpareigoja susidėti ir turėti minimalų, pačių svarbiausių, daiktų kiekį. Delninukės labai dažnai turi nedidelį riešo dirželį arba grandinėlę. Šios smulkmenos suteikia galimybę delninę nešioti skirtingai. Ji gali gulėti jūsų delne, būti pakabinta ant riešo arba ant peties – tai paįvairina ir papildo jūsų stilių.

Prieš pasirenkant delninę, reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų: dydį, spalvą, universalumą. Nors delninės savo prigimtimi yra mažesnės rankinės, jos būna įvairių formų ir dydžių, todėl svarbu ieškoti proporcingo dydžio delninukės. Smulkaus sudėjimo moterys turėtų rinktis mažo – vidutinio dydžio, o  aukštos moterys gali rinktis didesnes. Delninės spalva turi derėti ir tuo pačiu papildyti pasirinktą vakaro įvaizdį. Reikia apsispręsti, ar delninė bus naudojama dažnai, ar konkretiems tikslams (vakarėliams, susitikimams). Kasdieniniam nešiojimui rinkitės tamsesnių spalvų, universalias ir daug kur tinkančias delnines, pavyzdžiui, PICARD Swell 2557. Išskirtinėm progom, šventėm puikus, puošnus ir mažas delninės variantas yra CROMIA Punky 1403883.

Leiskite delninukėms tapti jūsų patikimomis bendrakeleivėmis tiek per šventes, tiek kiekvieną dieną! Jas galite rasti čia – bit.ly/BagsandMore Delninukes ir visose fizinėse „Bags & More“ parduotuvėse.