Apie mus

UAB „Anis“ įkurta 1993 metais ir nuo tada intensyviai plečia mažmeninę ir didmeninę prekybą rankinėmis, piniginėmis, kelioniniais krepšiais, kuprinėmis, lagaminais, skėčiais, pirštinėmis ir kitais aksesuarais. Per visą šį laikotarpį sukaupėme nemažą patirtį prekybos srityje, atradome daug naujų, visame pasaulyje garsių prekinių ženklų, kuriuos galime pristatyti ir Lietuvos pirkėjams.

Mūsų įmonė, atsižvelgdama į tai, kad gyvenimo tempas didėja, auga ir žmonių poreikis keistis, o taip pat orientuodamasi į vidutinį pirkėją, pristato Fabrizio, David Jones, Katana prekinius ženklus. Tai prekės kiekvienam, norinčiam turėti savitą stilių už prieinamą kainą. Jaunimui galime pasiūlyti visame pasaulyje garsių Converse, Replay, O‘Neill, Pepe Jeans, Nitro vardų produkciją. Ieškantiems prabangos pristatome Picard, Gianni Chiarini, Cromia, Trussardi Jeans, Strellson, Piquadro, Bugatti, Porsche Design. Kelionių mėgėjai nesunkiai išsirinks Delsey, Titan, Travelite ar Victorinox prekinių ženklų lagaminą. Taip pat pristatome Doppler bei Happy Rain skėčius ir itališkas Excelsior pirštines.

Šiuo metu šešiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Marijampolėje) veikia 15 BAGS & MORE parduotuvių ir viena BAGS & MORE išparduotuvė Vilniuje.

2016 m. liepos 1 d. UAB „Anis“ pristatė naujieną – pirmąjį PICARD saloną Lietuvoje. PICARD – tai Vokietijoje gimęs ir beveik šimtmetį gyvuojantis prekinis ženklas, kurį valdo jau ketvirta šeimos karta. PICARD – tai aukštos kokybės rankinės, kuprinės, piniginės, dokumentų dėklai ir kiti aksesuarai. Dauguma prekių gaminamos iš natūralios odos pasitelkiant aukštos kokybės gamybos technologijas. Kiekvienoje PICARD kolekcijoje atsispindi kruopštumas, kompetencija, kūrybiškumas, o, svarbiausia, aistra ir atsidavimas. Pradėkime meilės istoriją kartu su PICARD.

Misija

Siekti, kad klientas, apsilankęs mūsų parduotuvėse, visuomet liktų patenkintas. Siekdami šio tikslo nuolatos plečiame prekių asortimentą, geriname aptarnavimo kokybę ir neatsiliekame nuo naujausių mados tendencijų.

Vizija

Tapti mažmeninės prekybos lydere bei labiausiai klientų, partnerių bei darbuotojų vertinama įmone savo veiklos srityje.

Vertybės

Klientas

Klientas – svarbiausias. Pirmenybę teikiame klientui ir jo poreikiams. Siekiame visapusiškai kokybiškai aptarnauti kiekvieną apsilankiusįjį ir užmegzti su juo ilgalaikius santykius.

Kokybė

Siekiame pristatyti klientams tik kokybiškas prekes ir garantuoti jų patikimumą. Tik kokybiškos prekės pateisina kliento lūkesčius.

Atsakomybė ir patikimumas

Esame atsakinga ir patikima įmonė, jaučiame įsipareigojimą bendruomenei ir aplinkai. Siekiame visuomeninės naudos. Atsakingai sprendžiame iškilusias problemas ir visuomet stengiamės, kad jos nepasikartotų.

Gera nuotaika, pozityvumas

Siekiame sukurti gerą atmosferą. Tik patenkinti konsultantai gali padaryti mūsų klientą laimingą, todėl nuolat rūpinamės personalo darbo aplinka, saugumu, motyvacija. Tik gera nuotaika ir pozityvumas padeda pasiekti optimalių darbo rezultatų.

Nuolatinis tobulėjimas

Nuolatos ieškome pačių geriausių gamintojų, patikimų prekinių ženklų ir visuomet esame kartu su naujausiomis mados tendencijomis. Lanksčiai reaguojame į rinkos pokyčius, individualius klientų pageidavimus ir poreikius. Esame atviri inovacijoms ir pažangioms idėjoms.

BAGS & MORE – tavo patikimas bendrakeleivis.

You can also sellect color codes via admin theme options

That is some options to demo for you.